Klima Alt Yapı Tesisatı

Klima Alt Yapı Tesisatı

Klima Altyapı Tesisatı

Klima alt yapı tesisatı ile klima montajlarında en istenmeyen durum bakır boru tesisatının gözükmesini engelleyebilirsiniz. Klima altyapı tesisatı, montaj esnasında olabildiğince boruları gizlemek veya az göstermek için sürekli çaba harcanmaktadır. Yaşam alanlarınızdaki görüntü kirliliği yaratan bakır borular, günümüzde yeni yapılan binalarının çoğunda inşaat halindeyken elektrik ve su tesisatıyla beraber sıva altından yapılmaya başlanmıştır. Konfor klima olarak deneyimli teknik ekibimizle bina yapılırken yada tadilat esnasında (veya istenilirse tamamen bitmiş yapılarda) bakır boru tesisatını sıva altına gömme yapıyoruz.

Klima Altyapı Tesisatı Borulama Hizmetleri

Sıva altındaki bakır borulama çalışmalarımızı yaparken, kapsamlı projelendirme yaparak ileride yaşanabilecek tablo asma, raf moteleme, duvar ünitesi ve duvara montelenmesi gereken eşyalar için duvara yapılacak müdahalelerde (çivi çakma, dübelle vidalama ve benzeri duvara müdahale edilmesi durumlarında) bakır boruların delinme ve sızdırma riskine karşı gerekli tecrübe, bilgi ve becerimizi kullanarak, yapacağız bakır borulama tesisat işlemlerini, en az risk ile yapmaktayız. Müşteri memnuniyet ilkemizden hiç taviz vermeden bu konudaki tecrübelerimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Klima Sıva Altı Borulama (Ankastre) Sistemi

Klima ile iklimlendirme yapılacak mekanlarda ara tesisatların dışardan gitmesinden dolayı oluşan görüntüyü engellemek ve temiz bir görüntü olması için yapılmaktadır. Klima dış ünite ile iç ünite arasındaki klima alt yapı tesisatı şap içine veya duvar içine gizlenerek montaja hazır hale getirilir. Bu şekilde altyapı işlemleri genellikle inşaat halinde veya yenileme sırasında plazalar, rezidanslar, iş hanları, ev ve ofislerde gerçekleştirilir.

Kocaeli Klima altyapı tesisatı iç ünite ile dış ünite arasına yapılması gereken bakır boru, kablo ve su tahliye hortumlarının gizlenerek görüntü kirliliğinin engellenmesi ve mahale temiz bir görüntü vermesi için uygulanır. Klima alt yapısı tesisatı genellikle bina inşaat halindeyken veya bina tadilatı sırasında yapılmaktadır. Ancak sonradan evin içine klima taktırmak isterseniz duvarları kırarak gerekli kurulum tarafımızdan yapılmaktadır. Klima alt yapısında kullanılan bakır boru, kablo ve su tahliye hortumlar bina veya tadilat bitene kadar korunmalıdır. Boya aşamasında klimaların montajına başlanır.

Klima Altyapı Tesisatı, Sıva Altı Borulama Hizmeti

Yanlış veya bilinçsiz yapılan alt yapı hazırlama sonrası hat çevresinde terleme, kabarma veya rutubet meydana gelmektedir. Bu nedenle firmamız yapmış olduğu alt yapı hizmetlerinde, tüm malzemelerini kaliteli ve sertifikalı malzemelerden seçerek, uzmanlarımız tarafından montajı yapılmaktadır.

Klima alt yapı tesisatı; Arkom teknik personelleri tarafından, sıva altı veya sıva üstü gerçekleştirilen uygulamalamalardandır.

Teklif Formu

  11.11.2023
  802
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Arkom Teknik
  Arkom Teknik
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1